Svet-Stranek.cz
Malá prezentace mého VELKÉHO koníčka.
Jirka automodely 1:18

VETERAN RC CAR OSTRAVA!!! 2018:Malá prezentace mého VELKÉHO koníčka.

VETERAN RC CAR OSTRAVA!!! 2018

Je rozhodnuto!!! I během šestého ročníku Veteránské tour v roce 2018, se budete setkávat na závodních tratích s naším týmem VETERAN RC CAR OSTRAVA!!!
12.4.2018

První závod Veteránské tour 2018, který se jede 28. dubna a kterým startuje již šestý ročník těchto populárních závodů RC "veteránských" modelů sportovních prototypů 1:8, se kvapem blíží, proto představujeme náš tým VETERAN RC CAR OSTRAVA!!! pro letošní sezónu. Fotografická prezentace vznikla v "ocelovém městě", tedy Dolní oblasti Vítkovic minulou nedělí.
Jezdecké složení je stejné jako v loňském roce, tedy Honza Höfer, Vladimír Marenčák a já. 
Pro letošní ročník došlo ke sjednocení týmových karosérii na typ PORSCHE 956/962 a barevnému sladění všech tři, naších "závodních speciálů".
Mnoho změn doznaly i "podvozky", ale o tom jsem psal již minule.

Takže s heslem -
"Nevidíme, neslyšíme, nemluvíme, ale do cíle snad dojedeme 

GO VETERAN RC CAR OSTRAVA!!! GO
Zdravíme z "Ocelového města".
Fotogalerie - ZDE
 
7.2.2018
 
Termíny závodů letošního, již  šestého ročníku Veteránské tour -
  
31.1.2018

 

První letošní zpráva z našeho týmu VETERAN RC CAR OSTRAVA!!! je zde.

Končí leden a náš tým představuje první, ale zatím neoficiální fotografii podvozku pro seriál závodů Veteránské tour 2018 a tímto odhalujeme i některé změny proti loňskému typu. Při úpravách pro letošní sezónu kladl Honza (konstruktér i výrobce) velký důraz mimo jiné, na optimalizaci hmotnosti a výsledné zatížení jednotlivých náprav, které mají i pozměněnou geometrii oproti typu 2017. Model má zcela nové odpružení, plastové díly přední nápravy jsou kompletně vyrobeny technologii 3D tisku a také mnoho komponentu zadní nápravy je zhotoveno tímto způsobem.

Je to opravdu čerstvé, ještě nemáme ani oficiální název pro tuto evoluci, tak ji zatím pracovně nazýváme - Höfer Columbia EVO 2018

VETERAN RC CAR OSTRAVA!!!


© 2009-2018 Jirka automodely 1:18
návštěvníků stránky
celkem127 068
tento týden294
dnes64